Sök

Personal miljö- och hälsoskyddsförvaltningen

På denna sida finns kontaktuppgifter till personalen på miljö- och hälsoskyddsförvaltningen.

Förvaltningschef‌

Anders Bergh

 

0340-882 65

anders.bergh@varberg.se

Vi som jobbar på kansliet

Gunilla Johansson

0340-882 66

gunilla.johansson2@varberg.se

Jörgen Lindh

0340-881 11

jorgen.lindh@varberg.se

Birgit Stalpi

0340-882 67

birgit.stalpi@varberg.se

 Vi som jobbar på hälsoskyddsenheten

Moa Marklund

0340-882 33

moa.marklund@varberg.se

Dragana Vojsson

(föräldraledig)


dragana.vojsson@varberg.se

Victor Brandt

0340-69 71 69

victor.brandt@varberg.se

Vi som jobbar på livsmedelsenheten

Momir Balord

 

0340-888 57

momir.balorda@varberg.se

Julia Dahlberg
(vik. 190102-)

0340-882 28

julia.dahlberg@varberg.se

Christer Ekberg

 

073-343 40 21

christer.ekberg@varberg.se

Karin Essén
(föräldraledig)

 


karin.essen@varberg.se

Linda Fällefors

 

0340- 69 71 59

linda.fallefors@varberg.se

Liam Thoong

 

0340-882 69

liam.thoong@varberg.se

Vi som jobbar på miljöskyddsenheten

Louise Adolphsson
(föräldraledig)


louise.adolphsson@varberg.se

Rebecka Alf
(vik. 180327-)

0340-888 56

rebecka.alf@varberg.se

Katarina Barone

0340-69 71 58

katarina.barone@varberg.se

Emil Bjursell

0340-889 67

emil.bjursell@varberg.se

Kristin Broman

 

0340-69 71 70

kristin.broman@varberg.se

Susanne Gustafsson Choroszy

0340-884 61

susanne.gustafsson.choroszy1@varberg.se

Alexander Johansson

 

0340-882 51

alexander.johansson2@varberg.se

Hanne Johansson

0340-882 44

Hanne.johansson@varberg.se

Karl-Inge Johansson

 

0340-882 68

karl.inge.johansson@varberg.se

Lisa Johansson

0340-882 30

lisa.johansson2@varberg.se

Josefine Karlsson

 

0340-882 27

josefine.karlsson@varberg.se

Marie Larsson

0340-885 64

marie.larsson@varberg.se

Carina Lychou

0340-889 80

carina.lychou@varberg.se

Annika Sellstedt

0340-888 26

annika.olsson1@varberg.se

Kristin Rosenberg
(föräldraledig)

0340-888 56

kristin.rosenberg@varberg.se

 

ikon

Kontakta oss

Förvaltningschef

Anders Bergh

0340-882 65

anders.bergh@varberg.se

ikon

Självservice & blanketter