Sök

Kontakta oss på Kulturskolan

Rosenfredsskolan


Adress:

Greve Jakobs väg 6
432 44 Varberg

Hitta oss på en karta.länk till annan webbplats, öppnas i nytt fönster

Administration:

Kulturskolans expedition
Telefon: 0340-88614
E-post: kulturskolan@varberg.se

Malin Svarfvar
Enhetschef
Mobil: 070-618 86 13
E-post: malin.svarfvar@varberg.se

Marie Nilsson Lanai
Producent
Telefon: 072-979 43 11    
E-post: marie.nilsson.lanai@varberg.se

Karin Svensson
Handläggare
Telefon: 076-148 86 14
E-post: karin.svensson2@varberg.se

Marie Åström
Kommunikatör 
Telefon: 070-292 33 07
E-post: marie.astrom@varberg.se

Pedagoger på Kulturskolan i Varberg

 

Alina Tjell

Joakim Andersson
Akustisk gitarr, elgitarr, ensemble
Telefon: 070-519 10 76
E-post: joakim.andersson@varberg.se

 

bild kommer

Klas Assarsson
Slagverk, djembe, marimba, ensemble
Telefon: 070-340 99 77
E-post: klas.assarsson@varberg.se

 

bild kommer

Clas Bastholm
Piano, keyboard, gitarr
Telefon: 070-264 30 13
E-post: clas.bastholm@varberg.se

 

Carola Bok

Carola Bok
Piano
Telefon: 070-331 66 43
E-post: carola.bok@varberg.se

 

bild kommer

Christina Didriksson (vik)
Cello
Telefon: 070-514 90 33
E-post: christina.didriksson@varberg.se

 

David Levin Edefors

David Edefors
Valthorn, trumpet, trombon, kornett
Telefon: 070- 520 53 99
E-post: david.edefors@varberg.se

 

bild kommer

Ingrid Emanuelsson
Piano, pianorytmik
Telefon: 072-151 61 55
E-post: ingrid.emanuelsson@varberg.se

 

bild kommer

Carina Fogde
Konst/media
Telefon: 072- 963 00 24
E-post: carina.fogde@varberg.se

 

Anna Fröman

Anna Fröman
Konst/media
Telefon: 072-350 72 20
E-post: anna.froman@varberg.se

 

Bild kommer

Albin Glasell
Film/skådespel
Telefon: 073-202 01 43
E-post: albin.glasell1@varberg.se

 

Kenneth Grönberg

Kenneth Grönberg
Elgitarr
Telefon: 070-297 79 44
E-post: kenneth.gronberg@varberg.se

 

Jessica Högefjord Åslund

Jessica Högefjord Åslund
Teater/drama
Telefon: 070-559 25 03
E-post: jessica.hogefjord.aslund@varberg.se


Bild kommer

Janusz Jacek Starzycki
StreetdanceBreak
Telefon:
E-post: janusz.jacek.starzycki@varberg.se

 

bild kommer

Pers Nils Johansson
Klarinett, saxofon, blockflöjt
Telefon: 070-308 98 01
E-post: pers.nils.johansson@varberg.se

 

bild kommer

Viktoria Jonsson
Dans
Telefon: 070-518 02 77
E-post: viktoria.jonsson@varberg.se

 

Bjarki Kjellsson

Bjarki Kjellsson
Elgitarr/musikproduktion
Telefon: 072-963 00 44
E-post: bjarki.kjellsson@varberg.se

 

bild kommer

Pernilla Kleväng
Valthorn, trumpet, trombon, kornett
Telefon: 073-202 01 35
E-post: pernilla.klevang@varberg.se

 

Christian Kullberg

Christian Kullberg
Elbas, kontrabas/musikproduktion
Telefon: 076-789 14 48
E-post: christian.kullberg@varberg.se

 

Bild kommer

Stina Larsdotter (tjänstledig)
Cello
Telefon: 070-514 90 33
E-post: stina.larsdotter@varberg.se

 

Bild kommer

Johann Laux
Slagverk, djembe, ensemble
Telefon: 070-319 95 23
E-post: johann.laux@varberg.se

 

Elisabeth Lindgren

Elisabeth Lindgren
Piano
Telefon: 073-377 10 70                                                                                                        E-post: elisabeth.lindgren@varberg.se

 

Carl Lundin

Carl Lundin
Saxofon, klarinett, blockflöjt
Telefon: 070-515 70 01
E-post: carl.lundin@varberg.se

 

Fredrik Magnusson

Fredrik Magnusson
Valthorn, trumpet, trombon, kornett
Telefon: 070-254 25 70
E-post: fredrik.magnusson@varberg.se

 

bild kommer

Göran Melander
Kulturorkestern
Telefon: -
E-post:

 

bild kommer

Marie Nilsson Lanai
Dans
Telefon: 072-979 43 11
E-post: marie.nilsson.lanai@varberg.se

 

bild kommer

Anders Nothagen
Akustisk gitarr, elgitarr, ensemble 
Telefon: 070-523 36 06
E-post: anders.nothagen@varberg.se

 

Bild kommer

Zackarias Sjöberg Holmdahl (vik)
Kör
Telefon: 
E-post: zackarias.holmdahl@varberg.se

 

Göran Sjöwall

Göran Sjöwall
Tvärflöjt, piano, gitarr
Telefon: 073-352 99 99
E-post: goran.sjowall@varberg.se

 

Angelina Sahlgren/Söder

Angelina Sahlgren/Söder 
Musikal
Telefon: -
E-post: angelina.sahlgren.soder@varberg.se

 

Alina Tjell

Alina Tjell
Fiol
Telefon: 070-510 77 04
E-post: alina.tjell@varberg.se

 

Eva Törnqvist Nyman

Eva Törnqvist Nyman
Sång
Telefon: 070-313 58 36
E-post: eva.tornqvist.nyman@varberg.se

 

bild saknas

Attilio Vampore
Fiol
Telefon: 070- 273 25 21
E-post: attilio.vampore@varberg.se

 

bild kommer

Anette Wallin
Fiol
Telefon: 070-520 66 59
E-post: anette.wallin@varberg.se

 

bild kommer

Håkan Widar               
Dragspel     
Telefon: 070-418 14 36
E-post: hakan.widar@varberg.se

 

bild kommer

Malin Wättring (vik)
Saxofon
Telefon:
E-post: malin.wattring@varberg.se

 

Bild kommer

Frida Björklund
Drama
Telefon: 072-151 61 56
E-post: frida.bjorklund@varberg.se

 

bild kommer

Ida Johansson
Kör (tjänstledig)
Telefon: -
E-post:  ida.johansson@varberg.se

ikon

Kontakta oss

Kontakt

Kontaktinformation

Besöksadress:

Rosenfredsskolan
Greve Jakobs väg 6

Expedition:

ikon

Självservice & blanketter